Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 121 komentarzy

Budowa Polin trwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„W Jedwabnem Polacy zabili Żydów”. Szef MSZ Minister Jacek Czaputowicz oskarża Polaków. "Izrael to jest cud" Kaczyński. "Auschwitz "maksymalnie oderwać" od Polski?" Daniels. Oto dowody komu służy zażydzony PiS

 Te parę cytatów uświadamia nam, po której stronie stoi dzisisiaj PiS i czyje interesy są dla nich priorytetem.

Minister Spraw Zagranicznych rządu Polskiego Jacek Czaputowicz, zwany "małym Geremkiem" mówi oficjalnie że Polacy mordowali żydów w Jedwabnym, choć fakty z IPN-u i świadkowie tamtych dni mówili co innego i choć żydzi nie zgodzili się na eshumację w Jedwabnym, by to można było sprawdzić.

I tu fakty widać gołym okiem jak Polski rząd (tylko w nazwie) nisko upadł i przyjął pozycje na kolanach wobec żydów, zdradzając interesy Polskie, a promuje żydowskie.

A wykładnią tego upodlenia PiS-u jest wyjazd do Izraela i kajanie się na kolanach przed żydami z Polskiw ustaw sejmowych.

To nie Ruch Narodowy wypłaca miliardy haraczu dla żydów w Polsce, renowacje cmentarzy, muzea, teatry, gminy żydowskie, a tylko PiS z podatnika Polskiego, tak jak miliardy pożyczek dla banderowskiego bankruta z Ukrainy, który nigdy nie odda długu, bo skąd.

To nie Ruch Narodowy zablokował naprawę Państwa Polskiego, tylko PiS i Duda, robiąć cyrk i teatr dla gawiedzi z ustawami co do sądów i ustawie degradacyjnej. 

A wszystko po to by w Polsce nic się nie zmienilo, a żydo komuna w togach rządziła dalej i broniła przestępców z korzeniami żydowskimi.

Co zresztą widzimy jak obronili Najsztuba, gdy potrącił starszą kobietę na pasach, który nie posiadał prawa jazdy bo mu wcześniej zabrano i bez autokasko i ważności technicznej sprawności pojazdu.

A pana Miernika zakuto w kajdany na rękach i na nogach jak grożnego przestępcę, bo rzucił tortem w pejsatą sędzinę.

A tacy ludzie jak Bacerowicz, Lewandowski, Waltz, Frasyniuk i inni z UW, UD, którzy sprzedali za pół darmo 3/4 Polski, w złodziejskiej prywatyzacji chodzą sobie na wolności i plują Polakom w twarz, wiedząc że włos im z głowy nie spadnie, a wszystko to dzięki PiS-owi i Dudzie.

Widać Polakom kajdany nie przeszkadzają, byle micha była pełna!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Budowa Polin trwa "
  i jak to na budowie ktoś tam nosi cegły,ktoś miesza cement,ktoś w fartuszku i z kielnią w dłoni układa mur,ktoś jest majstrem a ktoś kierownikiem budowy.Dobrze byłoby wiedzieć kto jest kim.I tak:
  uważam że wyjaśnienie "sprawy Jedwabnego" jest pryncypialnie ważne.Ale nie wyjaśnienie tego co tam się stało,bo to (jako tako) wyjaśniono już w latach 40-tych XX w ale wyjaśnienie tego co było impulsem do wznowienia śledztwo w sprawie Jedwabnego.
  Moja bardzo pobieżna znajomość prawnych procedur mówi że sprawę raz już osądzoną można wznowić wyłącznie wtedy kiedy pojawią się jakieś nowe,nieznane dotąd, dowody.Więc pytam;na podstawie czego IPN w 2000 roku wznowił śledztwo?
  nie będę sugerować związku tego śledztwo z datą wydania książki "Sąsiedzi" (2000 r) Grossa,bo być może to czysty zbieg okoliczności.
  Uważam że od tamtego czasu, to jest od 2000 r ,tamtego IPN-owskiego śledztwa a zwłaszcza jego rezultatów,wszystko się zaczęło.Więc pytam kto polskiej instytucji wydał zbrodnicze w skutkach polecenie ?
 • @ikulalibal 12:51:32
  Polska będzie jako państwo kolonialne, bananowa republika z bananowym rządem, który będzie pozwalał na bandyckie okradanie Polski z bogactw naturalnych przez żydów i jankesów, a Polacy będą mieć guzik do powiedzenia i w tym kierunku podąża zażydzony PiS. I dla tego wetowali wraz z Dudą ustawy co do sądów, by było jak było, a pejsaci czuli się bezkarnie. Czy tak postępuje Polski rząd??? Tak postępuje rząd sługusów pejsatych.
 • @Pyra z Wildy 13:40:38
  //Polacy będą mieć guzik do powiedzenia i w tym kierunku podąża zażydzony PiS //

  to wiem.Dlatego chcę poznać twarze ludzi "drugiego planu" bo to oni z dala od medialnego zgiełku robią swoje.Dowiemy się kto nakłonił IPN do wznowienie śledztwa-poznamy wiele z tych "twarzy".
  Od 10.IV 2010 do niestety nadal,PIS w sposób nieuprawniony posługuję się statusem patriotów oberpolskich.Od tamtego czasu w medialnej przestrzeni pojawiły się zastępy fałszywych proroków którzy "zwodzą lud" wiodąc go wprost na zatracenie.Każdy przytomny obserwator wyraźnie to widzi.I ostrzega https://www.youtube.com/watch?v=4529ThGgDvo
 • 5*
  Głosujemy na RN !!!
 • @ikulalibal 13:57:02
  Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.

  Autor, J. Kornhauser, teść prezydenta Dudy, pisze sobie swobodnie i nikt mu nie protestuje. A kaczor i Duda nie reagują. To co to za rząd i prezydent, na takie antypolskie pomyje nie reaguje i w tyłku mam że to teść prezydenta Dudy.
 • @Pyra z Wildy 14:23:02
  Czy wiadomo kiedy ten "wiersz" został napisany? moje próby znalezienia daty nie przyniosły żadnych konkretnych rezultatów.Poza tym że wiersz pochodzi z "tomiku" Kamyk i cień https://www.kwadryga.com/product_info.php/kornhauser-julian-kamyk-cien-p-27962

  tak więc najprawdopodobniej "wiersz" został napisany w 1996 i ewidentnie na żydowski obstalunek i po to aby sprawę kieleckich zajść uczynić "ciągle żywą".Wprawdzie nikt nie jest w mocy odmówić temu gudłajowi prawa do pamięci o bolesnym wydarzeniu ale trudno nie skonstatować że autor nie były typowym przedstawicielem swej nacji gdyby wykazał co nico przyzwoitości.
  Rok 1946.Właśnie skończyła się wojna. Najbrutalniejsze i najkrwawsze doświadczenie w naszej historii (choć ostatnio popularna jest teza że wcale nie naj) W kraju ciągle jest niespokojnie i niestabilnie.Po lasach słychać jeszcze strzały.Krążą słuchy że wszystko jest tymczasowe i
  nielegalne bo wkrótce wybuchnie nowa wojna.I na tle tego pejzażu w prowincjonalnych Kielcach dochodzi do pogromu żydów.Smutny i tragiczny epizod.EPIZOD.
  W jego konsekwencji względem sprawców i prowodyrów zapadają wyroki:9 kar śmierci,3 dożywocia,oraz kary 10 i 7 lat więzienia.
  Co jeszcze można było zrobić?! czego by sobie winszował żyd Kornhauser ? mieli rozstrzelać całe województwo? dwa województwa?
  co należało zrobić aby ten nędzny człowiek przyznał :było zbrodnia i była kara.Parch obrzydliwy!
 • Możliwości są dwie.
  Jedna że PIS tak robi bo tak chce... czyli gra w drużynie którą dowodzi globalna mafia.
  Druga to taka że PIS nie chce ale musi bo mafia ma skutecznie trzyma PIS za jaja albo za kota Prezesa.
  Tramp jest w podobnej sytuacji.
  Nawet Bolek mówił "nie chcem ale muszem".
  Jeden z prezydentów USA mówił "jeśli chcecie bym coś zrobił to musicie sprawić bym musiał to zrobić"...
  To wszystko objawy, echa, tej samej metody sterowania "elytami" czyli marionetkami przez mafię.
  Marionetki nie muszą chcieć .. muszą musieć...czyli mafia musi mieć skutecznego haka na każdą marionetkę.
 • @ikulalibal 13:57:02
  // Dlatego chcę poznać twarze ludzi "drugiego planu" bo to oni z dala od medialnego zgiełku robią swoje. //

  A NAZWISKO PIOTR TYMOCHOWICZ ZNASZ?

  Podejrzewam, ze to ten pan, na czyjes zlecenie, zrobil propagande o Jedwabnem >> https://ziut.neon24.pl/post/132489,co-10-7-2001-r-w-jedwabnem-robil-tymochowicz-modlil-sie


  Wiecej o Jedwabnem / TU >> https://ziut.neon24.pl/post/143909,raport-w-1941-roku-bylo-67-pogromow-jak-w-jedwabnem
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 16:33:32
  //Podejrzewam, ze to ten pan//

  Co ten pan? ten pan jest nikim.I jako nikt może sobie mieć koncepcje, może się dzielić swoimi "unikalnymi" pomysłami z kim chce,wszystko może.Ale przecież nie jest osobą sprawującą określoną konstytucją funkcję do której przypisane są konkretne kompetencje.
  Ziut musi być naprawdę w złej kondycji jeśli myśli że można się "opędzić" jakimś Tymochowiczem.Może Ziuta można ale nie mnie nie można.Ponawiam zatem pytanie:na czyj formalny wniosek IPN w 2000 r czyli po 50 latach od sądowego zamknięcia sprawy w związku z wydanym wyrokiem,wszczął śledztwo w sprawie zajść w Jedwabnem.
  Przypominam że IPN jako instytucja państwowa działa na podstawie prawnych uregulowań a co za tym idzie ustalenie kompetencji tamtejszych urzędników nie powinno nastręczać kłopotów.
 • @ikulalibal 16:50:33
  Aleś się Waszmość przyczepił do formalnego wniosku, niczym nie przymierzając namolna mucha w upale. Tyle ważniejszych spraw załatwia się na telefon, albo "na sugestię" bez żadnych formalności. Nowy fakt albo nowy dowód podlega przecież swobodnej ocenie sądu. Nawet internet publikował zeznania nowych świadków w sprawie Jedwabnego, których wcześniej nikt nie przesłuchiwał.
 • Co do PiS zgoda.
  Ale Miernik nie tyle został skazany za rzucenie tortem w SĘDZIĘ.
  On został skazany za to że w żywe oczy wyparł się jakoby rzucił tym tortem, pomimo istnienia zapisu filmowego.
  Miernik, nomen omen, sam się zapuszkował w ten sposób, w celu, najpewniej zdobycia popularności i zbiciu kapitału.


  Z najsztubem, to jest faktycznie farsa. Jeśli nawet nie można udowodnić że nie mógł wyhamować, to można udowodnić co innego. Po pierwsze że łamiąc zakaz, jednak przyczynił się do wypadku, bo go w ogóle nie powinno być ,,za kółkiem". A po drugie cały zestaw sankcji za łamanie zakazu, brak OC, brak przeglądu nie jest aż tak znaczący o ile pojazd jest sprawny po wypadku.

  Aszkenazi już dawno napluło wam wszystkim w michę, przyznając przywileje Ukraińcom na polskiej ziemi, które spychają was do roli obywateli III kategorii.

  Kara za balwochwalstwo, a Aszkenazi wykonują na was wyrok Boga.

  Z drugiej strony jesteście schizofrenikami. Królowa Niebios jest też królową Polski, i zawsze piejecie jaka to doskonała opieka tego demonicznego zwierzchnictwa. To już było. Patrz księga Jeremiasza 44.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930